W dniach 14-16 listopada odbędą się w Hali – Expo Łódź (Al. Politechniki 4) XVI Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow Łódź. Targi to nie tylko wystawy i prezentacje jachtów żaglowych i motorowych, ale także bardzo ciekawe konferencje i warsztaty tematyczne, podsumowanie sezonu żeglarskiego oraz okazja do spotkań i wysłuchania koncertów szantowych w Tawernie Gniazda Piratów.

 

W tym roku organizatorzy zapowiadają prezentację ponad stu jednostek, udział 192 wystawców, światowe, europejskie i polskie premiery jachtów. Link do strony na której znajdziecie Państwo szczegółowe informacje dotyczące targów:

 

http://www.boatshow.pl/     A tu program muzyczny: http://www.boatshow.pl/index.php?mod=page&id=554

 

Zachęcam wszystkich zainteresowanych wyjazdem na targi do kontaktu przez naszą stronę (pisać do Webmaster w temacie podając - Targi). Może uda nam się jakoś połączyć wyjazdy i wspólnie się tam wybrać. Szczególnie proszę o kontakt Koleżanki i Kolegów którzy wybierają się na targi, mają chęć i możliwość zabrania innych osób.

 

Osoby posiadające konto na naszej stronie mogą uzgodnić wyjazd (po uprzednim zalogowaniu) w zakładce Komunikaty - Wyjazd na targi do Łodzi.

Ahoj!