Aktualności

ul. Juranda 18,
97-400 Bełchatów

+48 601 991 576
info@abordaz.net.pl

ZAWISZA CZARNY

W imieniu Klubu Żeglarskiego Abordaż oraz całej załogi serdecznie dziękujemy wszystkim naszym gościom, przybyłym na uroczyste podsumowanie rejsu na żaglowcu s/y Zawisza Czarny. Podsumowanie to odbyło się 8 października o godzinie 18.00 w sali teatralnej Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie.

 

 

W trakcie imprezy mieliśmy okazję zapoznać się z historią żaglowca oraz filmami i zdjęciami dokumentującymi nasz na nim rejs. Zarówno zaprezentowanymi na specjalnej wystawie jak i umieszczonymi w pokazach slajdów. Jednak największą atrakcją był wspaniały, bardzo klimatyczny i nastrojowy koncert Waldemara Mieczkowskiego naszego Kapitana na Zawiszy. Oczywiście nie zabrakło też wspomnień i trochę mniej oficjalnych historii które snuły się w kuluarach. Ale było minęło, teraz przed nami kolejne rejsy. Bardzo chcielibyśmy kontynuować projekt i kolejny raz zorganizować wraz z młodzieżą rejs na dużym żaglowcu. Czy znów popłyniemy na Zawiszy pokaże czas.

 

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z imprezy a także naszej strony na facebooku (wystarczy kliknąć w zakładkę obok), gdzie umieściliśmy nasze filmy z rejsu oraz krótką filmową relację z imprezy zamieszczoną przez telewizję TKB Dolsat.

 

Dziękujemy Prezydentom miast Bełchatowa i Piotrkowa Trybunalskiego za objęcie patronatem naszej imprezy.

Dyrekcji oraz wszystkim pracownikom Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie za pomoc w organizacji imprezy.

Wszystkim dziennikarzom i mediom, które przybyły na naszą imprezę.

 

Na koniec specjalne podziękowania dla Joanny, Doroty, Ryszarda, Leszka, Jarka, Marcina, Tomka za wielki wkład pracy w przygotowaniu tego projektu.

 

Ahoj!