Aktualności

ul. Juranda 18,
97-400 Bełchatów

+48 601 991 576
info@abordaz.net.pl

Webadmin

 

 

Trochę o mazurskim rejsie.

 

Przychodzi czas na snucie żeglarskich planów. W tym roku, tak po cichu i pukając w niemalowane by nie zapeszyć. Patrząc na zeszłoroczne obłożenie to czas by zacząć rezerwować czartery. Nieodmiennie stajemy przed dylematem gdzie i u kogo czarterować łódki. Każdy ma swoje zaufane firmy i rada jest prosta, czarterujmy u tych sprawdzonych.

Często pytacie nas kogo polecamy. Jeśli chodzi o czartery mazurskie od wielu lat współpracujemy z Jarkiem Sygnowskim z firmy Sygnet Czarter i tą firmę możemy z czystym sercem polecić. Kontakt w sprawie czarteru przez stronę https://sygnetczarter.pl/kontakt lub telefonicznie +48 698 668 916. Na hasło „Abordaż” otrzymacie też zniżkę.

Nasz rejs planowany jest w tym roku w terminie od 12 do 19 czerwca. Chcielibyśmy zrealizować trasę na południe.

Czy w tym roku będziemy organizować dojazd autobusem ?. Na tę chwilę nie ma takiej możliwości, ale jeśli będzie to tylko możliwe to taki przewóz z Bełchatowa i Piotrkowa Trybunalskiego zapewnimy. 

Prosimy chętnych o kontakt z nami w tej sprawie. Myślę, że koło kwietnia przekażemy informację w tym temacie. Ostateczna decyzja zależy od wprowadzonych obostrzeń oraz ilości chętnych osób.