Aktualności

ul. Juranda 18,
97-400 Bełchatów

+48 601 991 576
info@abordaz.net.pl

Jeśli chcesz zostać członkiem naszego Klubu

W ofercie programowej naszego Klubu każda osoba zainteresowana żeglarstwem może znaleźć coś dla siebie. Począwszy od szkoleń żeglarskich na upragnione patenty, poprzez rejsy różnego typu a skończywszy na regatach. Dla piecuchów mamy wiele fajnych imprez towarzyskich.

Zapisz się do Klubu
Webadmin

 

W dniu 30.05.2020r. (sobota) o godzinie 10.00 startuje kolejna edycja kursu na żeglarza jachtowego. Pierwsze zajęcia odbędą się na przystani w Barkowicach Mokrych. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo kursantom i wykładowcom zajęcia teoretyczne i praktyczne będą odbywały się w wydzielonych 3-4 osobowych załogach (wachtach). Zapisy przyjmuje Komandor klubu.

Webadmin

Ruszyły zapisy na kurs żeglarski.

Klub Żeglarski „Abordaż” oraz Zarząd Oddziału SITG w Bełchatowie zaprasza na kolejną, trzynastą edycję kursu na stopień Żeglarza Jachtowego. Na zakończenie po pomyślnym zdaniu egzaminu, kursanci otrzymują patent Żeglarza Jachtowego. Jest to patent, który upoważnia do prowadzenia wszystkich jachtów bez żadnych ograniczeń po wodach śródlądowych.

Pierwsze zajęcia odbędą się w siedzibie SITG Bełchatów przy ul. Kolejowej 41.

 

Ze względu na sytuację epidemiologiczną pierwotny termin rozpoczęcia zajęć teoretycznych został przesunięty.

O nowym terminie rozpoczęcia zajęć będziemy informować na bieżąco.

 

 

Przepraszamy za zaistniałą sytuację, ale ze względu na nasze wspólne dobro byliśmy zmuszeni dokonać przesunięć w terminarzu.

Dołożymy wszelkich starań by kurs się odbył w późniejszym terminie.