Aktualności

ul. Kolejowa 41,
97-400 Bełchatów

+48 601 991 576
info@abordaz.net.pl

Webadmin

kurs

 

Klub Żeglarski „Abordaż” oraz Zarząd Oddziału SITG w Bełchatowie zaprasza na kolejną, dwunastą edycję kursu na stopień Żeglarza Jachtowego. Na zakończenie po pomyślnym zdaniu egzaminu, kursanci otrzymują patent Żeglarza Jachtowego. Jest to patent, który upoważnia do prowadzenia wszystkich jachtów bez żadnych ograniczeń po wodach śródlądowych.

Pierwsze zajęcia odbędą się w dniu 22 marca 2019r. o godz. 17.00 w siedzibie SITG Bełchatów przy ul. Kolejowej 41.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tym kursie.

Webadmin

Kurs2018Abordaż

 

W dniu 23 czerwca odbył się na Zalewie Sulejowskim egzamin na patent Żeglarza Jachtowego. Egzamin ten był zwieńczeniem kursu, który prowadził nasz klub od bez mała trzech miesięcy. Do egzaminu przystąpiło 21 kursantów. Wszystkie osoby zdały z wynikiem pozytywnym egzamin i mogą cieszyć się z upragnionego patentu.

W imieniu swoim oraz całej kadry instruktorskiej, życzymy Koleżankom i Kolegom wszelkiej pomyślności na żeglarskiej drodze. Dziękujemy za chwile wspólnie spędzone. To dla nas wielki zaszczyt, że mogliśmy Was poznać. Mamy nadzieje, że będziecie cieszyć się uprawianiem żeglarstwa przez wiele lat a patent, który właśnie zdobyliście będzie wstępem do pięknej żeglarskiej kariery.

Na koniec trochę praktycznych informacji jak otrzymać sam patent.