Aktualności

ul. Juranda 18,
97-400 Bełchatów

+48 601 991 576
info@abordaz.net.pl

Webadmin

 

 

W związku z przedłużeniem restrykcji jesteśmy zmuszeni odwołać zaplanowane na 17 kwietnia zajęcia teoretyczne. Odbędą się one w późniejszym terminie, zapewne w zmienionej formule.

Zaglądajcie na stronę i nasz profil https://www.facebook.com/abordazjachtklub oraz grupę https://www.facebook.com/groups/kursabordaz będziemy o tym informować na bieżąco.

Wszystkie osoby zainteresowane kursem oraz te które zgłosiły się na kurs telefonicznie prosimy o wysłanie zgłoszenia poprzez formularz kontaktowy „Prześlij Wiadomość” znajdujący się na naszej stronie. W wiadomości podajcie: kurs żeglarz jachtowy, imię nazwisko, telefon kontaktowy, email.

 

ZGŁOSZENIA NA KURS PRZYJMOWANE BĘDĄ DO 18 KWIETNIA

WYŁĄCZNIE POPRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY

 

 

Prosimy wszystkich kursantów o zalogowanie się do strony.

Rozpoczynamy naukę zdalną.

 

Webadmin

 

Ruszyły zapisy na kurs żeglarski.

Zarząd Oddziału SITG w Bełchatowie oraz Klub Żeglarski „Abordaż” zaprasza na kolejną, czternastą edycję kursu na stopień Żeglarza Jachtowego. Na zakończenie kursu i po pomyślnym zdaniu egzaminu, kursanci otrzymują patent Żeglarza Jachtowego. Jest to patent, który upoważnia do prowadzenia wszystkich jachtów bez żadnych ograniczeń po wodach śródlądowych.

Pierwsze zajęcia planowane są w siedzibie SITG Bełchatów przy ul. Kolejowej 41 w dniu 26 marca (piątek) o godzinie 17.00.

 

Pamiętajmy, że sytuacja może się zmienić ze względu na ograniczenia covidowe. Prosimy o śledzenie na bieżąco informacji na naszej stronie www oraz facebooku.