Aktualności

ul. Juranda 18,
97-400 Bełchatów

+48 601 991 576
info@abordaz.net.pl

Jeśli chcesz zostać członkiem naszego Klubu

W ofercie programowej naszego Klubu każda osoba zainteresowana żeglarstwem może znaleźć coś dla siebie. Począwszy od szkoleń żeglarskich na upragnione patenty, poprzez rejsy różnego typu a skończywszy na regatach. Dla piecuchów mamy wiele fajnych imprez towarzyskich.

Zapisz się do Klubu
Webadmin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem Klubu i chciałbyś nim zostać zapoznaj się proszę z naszym Statutem, wypełnij deklarację członkowską i dokonaj wpłaty symbolicznej 1 zł.

Zarząd na bieżąco weryfikuje i zatwierdza wnioski członkowskie.

 

Deklarację można pobrać i wydrukować z naszej strony. 

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz także w menu Klub.

Podpisaną deklarację musicie nam przekazać. Z tym nie ma problemu możecie nam dostarczyć osobiście po uprzednim kontakcie telefonicznym, listownie na adres pocztowy lub drogą elektroniczną - podpisany skan (jpg lub pdf) na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Co jest bardzo ważne, trzeba koniecznie wykonać jedno i drugie dopiero wtedy Zarząd może potwierdzić członkostwo lub zdecydować o przyjęciu do Klubu.

 

 

 

 

 Pobierz deklarację w wersji pdf

 

 

 

 

 

 

Instrukcja jak dokonać wpłaty:

 

 

Wpłaty dokonujemy wyłącznie przelewem bankowym lub pocztowym.

 

Weryfikacja wpłacającego odbywa się na podstawie danych z rachunku wpłacającego.

Jeśli rachunek bankowy nie jest na Ciebie lub chciałbyś opłacić składkę innej osobie lub osobom należy dane umieścić w opisie.

 

Zawsze należy podawać w tytule wpłaty adnotację:

"Składka członkowska - Imię i Nazwisko"; dla kilku osób "Składka członkowska - Imię i Nazwisko; Imię i Nazwisko; itd. dla wszystkich, którym ją opłacamy"

 

Dane do przelewu:

 

Klub Żeglarski Abordaż

Ul. Juranda 18 97-400 Bełchatów

 

Konto mBank

Numer konta : 71 1140 2004 0000 3702 7964 0527

Tytuł przelewu: "Składka Członkowska - Imię Nazwisko lub Imiona i Nazwiska"

 

 

 

 

Ważna kwestia dotycząca wpłat. Jeśli możecie to dokonujcie osobnych przelewów na składki i darowizny. Bardzo ułatwi to nam kwestie rozliczeń księgowych.

Oczywiście można to zrobić jednym przelewem, ale wtedy trzeba go opisać zgodnie z instrukcja oraz wskazać wysokość kwot na poszczególne cele.

 

Ahoj!

 

Informacja jak wpłacić darowiznę.