Aktualności

ul. Juranda 18,
97-400 Bełchatów

+48 601 991 576
info@abordaz.net.pl

Jeśli chcesz zostać członkiem naszego Klubu

W ofercie programowej naszego Klubu każda osoba zainteresowana żeglarstwem może znaleźć coś dla siebie. Począwszy od szkoleń żeglarskich na upragnione patenty, poprzez rejsy różnego typu a skończywszy na regatach. Dla piecuchów mamy wiele fajnych imprez towarzyskich.

Zapisz się do Klubu
Webadmin

 

Z głębokim żalem informujemy, że w dniu 17 kwietnia o godz. 21:55 w wieku 72 lat zmarł kpt. j Zbigniew Stosio,  Sekretarz Generalny Polskiego Związku Żeglarskiego oraz wielki przyjaciel i mentor naszego Klubu.

Przez ostatnie lata wielokrotnie mieliśmy okazję gościć na naszych imprezach, tego niesamowicie przyjaznego, skromnego i życzliwego człowieka.

Swoją wielką miłością i pasją do żeglarstwa zaraził wielu, wielu z nas. Tak dziwnie ogląda się teraz książki z jego dedykacją, kiedy uświadamiasz sobie, że wraz z nim odchodzi pewna epoka ludzi. Ludzi którzy potrafili zbudować żeglarski świat własnymi rękami, bez zaplecza, sponsorów i gigantycznych pieniędzy.

Dziękujemy Zbyszku za wszystkie wspólne chwile, to dla nas zaszczyt i honor, że mogliśmy się poznać.

 

W imieniu zarządu oraz wszystkich członków naszego klubu składamy nasze najszczersze kondolencje rodzinie.

R.I.P.