Aktualności

ul. Juranda 18,
97-400 Bełchatów

+48 601 991 576
info@abordaz.net.pl

logo niebieskie 200 150

Informujemy, że część naszych klubowych załóg wyjeżdża wcześniej na regaty. Planujemy spędzić dodatkowo cały piątek na mazurach. Wyjazd już w nocy z czwartku 03.09.2015r. na piątek 04.09.2015r. Dokładną godzinę wyjazdu jeszcze ustalimy, ale na miejscu chcemy być około godziny 7.00.

Zaplanowano przejazd w obydwie strony Bełchatów – Piękna Góra (na miejscu około godziny 7.00 rano w piątek) oraz Piękna Góra – Bełchatów wyjazd w niedziele około godziny 15.00. Szacowane koszty przy pełnej obsadzie to około 100 zł w dwie strony od osoby.

Obecnie dysponujemy jeszcze kilkoma wolnymi miejscami w dużym klimatyzowanym busie. Ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt przez stronę https://www.abordaz.net.pl/index.php/napisz email do webmaster w temacie proszę podać „Regaty”

lub bezpośrednio na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Według informacji przekazanych przez naszych kolegów z „Sygnetu” http://czarter-mazury.pl/ jest jeszcze możliwość wynajęcie jachtów w w/w terminach. Pamiętajmy jednak, że każdy ze sterników podpisuje umowę czarteru indywidualnie. Otrzymaliśmy jednak zapewnienie, że jeśli powołacie się na informacje z naszej strony klubowej to możecie liczyć na zniżki.

Odnośnie przejazdu, jeśli okaże się że do 20 sierpnia będziemy mieli dużo chętnych na to jest jeszcze szansa wynajęcia autobusu.

Ahoj!